Metin2 - Metin2 Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 TR ve Metin2 Private Server Paylaşım Noktası !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı  Empty
MesajKonu: ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı    ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı  I_icon_minitimePtsi Ekim 08, 2012 8:06 am

ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı !

ALex: Türkiye'deki Son Basın Toplantım ' dedi ve toplantıda şunları söyledi.

Alex: Ali Yıldırım'a gelirsek... Başkan hapse girmeden önce iletişimimiz çok sınırlı düzeydeydi. Merhaba merhabaydı.

Alex: Başkan hapse girdikten sonra futbol şubesinde Ali Koç ve Ali Yıldırım'ı gördük biz. İletişimimiz arttı.

Alex: Tüm bu herkesin hapse girmesi esnasında, Ali Yıldırım bizi toplayıp toplantı yaptı.
...
Alex: Bu toplantıda kulübün çok zor bir süreçten geçeceğini, ayrılmak isteyen varsa söylemesini istedi.

Alex: Ben buna üzülmedim. Üzüldüğüm şey Ali Yıldırım'ın her gün görüşmemize rağmen bunları yüzüme söylemeyip arkamdan konuşması.

Alex: Başkana gelirsek. Ali Yıldırım'ın aksine kendisine büyük saygı duyuyorum. Çok iyi de, çok kötü de görüşmelerimiz anlarımız oldu.

Alex: Ama başkanla hiç arkamızdan konuşmadık, kötü bir şey olsa da hep gözlerimize bakarak konuştuk.

Alex: Ben protesto edildiğim zaman Aziz Yıldırım beni alkışladı, bu çok önemliydi.

Alex: Bazı oyuncular ayrıldı herkesin bildiği gibi. Toplantıdan sonra Samet'le birlikte Ali Yıldırım'ın odasına gittik.

Alex: Takım 2. ligde de, 3. ligde de oynasa hiçbir yere gitmeyeceğimi söyledim.

Alex: Maddi zorluklara rağmen takımda kalacağımı söyledim.
...
Alex: Kendisine sadece söylediğim, ödemelerle ilgili nasıl yapmayı düşünüyorlarsa bir plan istedim. Önümü görebilmek için.

Alex: Çünkü benim bir ailem var...

Alex: Sonra tekrar stada çağırdı, yanlış şeyler söylediğini ve sabah konuştuklarımızı unutmamı söyledi. Bu da çok kötü bir andı.

Alex: O sezon maksimum düzeydi yaptım her şeydi. Aileme ayırmayacağım zamanı kulübe ayırdım ve 28 golle gol kralı oldum.

Alex: Ama Aziz Yıldırım tarafından aynı gün kovulup geri çağırılmak çok zordu benim için.

Alex: Bu röportajda Zico'dan sonra kulübün Avrupa'ya olan ilgisinin azaldığını söylemiştim. Bunu da tekrarladım.

Alex: Kulübün Zico'dan sonra Türkiye'ye döndüğünü ve Avrupa'yı kısıtladığını söyledim.

Alex: Sonra bana görüştüğüm bazı kişileri söyledi. Ama buna hiç katılmadım. Ben futbol hakkında konuşmak istediğimi söyledim.
...
Alex: Başkan bana futbolu Aykut Hoca'yla konuşmak zorundasın dedi. Ben de onunla artık hiçbir şey konuşamıyoruz dedim.

Alex: Ve daha sonrasında bu 8 yılda beni en çok üzen şeyi söyledi.

Alex: Gaziantep maçına gidip gitmeme konusunda büyük kararsızlık yaşadım. Kızlarım gelmek istemedi. Felipe'yi aldım sadece yanıma.

Alex: "Başkan bana 7 Eylül'de Aykut Hoca'nın da olacağı bir görüşme yapacağını söyledi. Ben o gün ayrılmak istediğimi söyledim."

Alex: "Fenerbahçe'nin gelişimi önünde bir engel olduğumu düşündüm. Başkan bu şekilde ayrılmanın doğru olmayacağını söyledi."

Alex: "Başkan, eşlerimizle yemeğe çıkma teklifi sundu. Ben de sorunlarımızın ailelerimizle ilgili olmadığını söyledim. Kabul etmedim."
...
Alex: "Kasımpaşa maçında duş aldıktan sonra görevliye takımın nerede durduğunu söyledim. Volkan'ın koruduğu kaleyi gösterdi."

Alex: "Yedek oyuncular oradaydı. Ben de maçı orada izledim. Herkes çok tepki gösterdi ama takımla beraber maçı izledim."

En son Admin tarafından Ptsi Ekim 08, 2012 8:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Konuşma'nın Devamı Eklendi !)
http://turkmmo.bosforum.net

ALex'in Türkiye'deki Son Basın Toplantısı
1 sayfadaki 1 sayfası